Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
sala weselna gorlice rzepiennik
panorama rzepiennik wesela
 
O nas
Kompleks Panorama to nowoczesne i niezwykle eleganckie miejsce usytuowane w malowniczej miejscowości Rzepiennik Biskupi. Lokalizacja jest niewątpliwie naszym ogromnym atutem – piękne widoki o każdej porze roku, cisza i spokój. W pobliżu naszej lokalizacji znajduje się bardzo piękny, zabytkowy kościół z XVI w. Jesteśmy idealnym miejscem dla wszystkich osób, które wyjątkowe chwile chcą przeżywać w wyjątkowym miejscu.

Pomimo tego, że jesteśmy nowopowstałym obiektem posiadamy już wieloletnie doświadczenie w branży organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, poprzez prowadzenie firmy cateringowej. Naszym celem jest zatem organizacja wyjątkowych wesel i innych imprez, a także zapewnienie świetnej organizacji konferencji i szkoleń, narad, sympozjów i imprez integracyjnych. Kompleks Panorama to również restauracja i bogato wyposażona baza hotelowa.

Bardzo ważne dla nas jest zapewnienie wyjątkowej kuchni, ze smacznym domowym jedzeniem. Posiadamy doświadczonych kucharzy, którzy zrobią wszystko, aby rozkochać Państwa w naszej kuchni.

Kompleks Panorama serdecznie zaprasza Gości z Rzepiennika, Gromnika, Tuchowa, Gorlic, Biecza, Ciężkowic, Bobowej, Zakliczyna, Krakowa czy Warszawy oraz z pozostałych części kraju.

Dołożymy wszelkich starań, abyście w Kompleksie Panorama poczuli się naprawdę wyjątkowo.
panorama rzepiennik
OPINIE KLIENTÓW
Image
Kontakt
Kompleks Panorama

Rzepiennik Biskupi
33-163 Rzepiennik
Tel: 666 861 759
E-Mail: kompleks.panorama@onet.pl

www.komplekspanorama.pl
Copyright © Kompleks Panorama.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Agencja DM